CRO-PS3 Gunners
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za sve PLAYSTATION 3 gamere kojima su dopizdila glupa pravila ostalih foruma
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
cro-gunners.forumcroatian.com

 

 Dobra zajebancija JE DOBRODOSLA! vol. 2

Go down 
+3
malky
dude
Trill051
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Autor/icaPoruka
dude

avatar


Broj postova : 109
Join date : 18.03.2009
Age : 36
Lokacija : Varaždin

Dobra zajebancija JE DOBRODOSLA! vol. 2 - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Dobra zajebancija JE DOBRODOSLA! vol. 2   Dobra zajebancija JE DOBRODOSLA! vol. 2 - Page 8 Emptysri 24 vel - 14:40:14

Super je to što ne moraš kupovat igre, al jednostavno nemam neke volje igrat. Kad kupiš igru za PS3 možda se malo i natjeraš da igraš da bi kasnije shvatio da je igra dobra.

Ovdje samo bacam te igre unutra, a ništa mi se ne igra. Do sad sam jedino Gears of War 2 prešao do kraja, igra je stvarno genijalna. Danas ću si spržit Halo 3 pa još za njega javim dojmove.

Razmišljao sam da sebi ubodem Xbox kad ću imat para, al mislim da ipak neću sad kad sam ga odigro. Neke stvari bezpotrebno iritiraju. Za početak, glasan je u pičku materinu.
[Vrh] Go down
http://cro-ps3.net
grube1234

avatar


Broj postova : 157
Join date : 18.03.2009

Dobra zajebancija JE DOBRODOSLA! vol. 2 - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Dobra zajebancija JE DOBRODOSLA! vol. 2   Dobra zajebancija JE DOBRODOSLA! vol. 2 - Page 8 Emptyčet 17 lip - 16:05:19

zamro ovaj homićki forum
[Vrh] Go down
borovecster

avatar


Broj postova : 119
Join date : 21.08.2009
Age : 36

Dobra zajebancija JE DOBRODOSLA! vol. 2 - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Dobra zajebancija JE DOBRODOSLA! vol. 2   Dobra zajebancija JE DOBRODOSLA! vol. 2 - Page 8 Emptyčet 17 lip - 18:32:55

grube1234 je napisao/la:
zamro ovaj homićki forum
kad ste izdrkotinice koje neznaju plejku upalit...
[Vrh] Go down
grube1234

avatar


Broj postova : 157
Join date : 18.03.2009

Dobra zajebancija JE DOBRODOSLA! vol. 2 - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Dobra zajebancija JE DOBRODOSLA! vol. 2   Dobra zajebancija JE DOBRODOSLA! vol. 2 - Page 8 Emptyčet 14 lis - 16:46:51

juhuhuhuuuuuuuuuu
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dobra zajebancija JE DOBRODOSLA! vol. 2 - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Dobra zajebancija JE DOBRODOSLA! vol. 2   Dobra zajebancija JE DOBRODOSLA! vol. 2 - Page 8 Empty

[Vrh] Go down
 
Dobra zajebancija JE DOBRODOSLA! vol. 2
[Vrh] 
Stranica 8 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO-PS3 Gunners :: Next GEN Ligaske diskusije-
Forum(o)Bir: