CRO-PS3 Gunners
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za sve PLAYSTATION 3 gamere kojima su dopizdila glupa pravila ostalih foruma
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
cro-gunners.forumcroatian.com

 

 MW2 Liga krece opet!

Go down 
Autor/icaPoruka
GenLAZAREVICH
Admin
GenLAZAREVICH


Broj postova : 217
Join date : 18.03.2009
Age : 41
Lokacija : Zagreb - Varaždin

MW2 Liga krece opet! Empty
PostajNaslov: MW2 Liga krece opet!   MW2 Liga krece opet! Emptyuto 8 pro - 15:41:56

Bok jebeki!

Eto, kao sto vec velika vecina clanova zna, pocinje jos jedna sezona MW lige, no ovaj puta novog nastavka omiljenog nam serijala!

Liga je u organizaciji CRO-PS3 foruma, a najvise posla i dreka natovarenog na ledjima ima duude (citaj chendler)... MW2 Liga krece opet! 675729

MW2 Liga krece opet! 278820 MW2 Liga krece opet! 278820 MW2 Liga krece opet! 278820

Stoga JA kao glavni i apsolutni poglavnik ovog foruma, jednoglasnom odlukom odlucujem da on mora sam voditi brigu oko organizacije lige, okupljanja clanova, vodjenja evidencije te promptnog azuriranja tablica, dok cu ja preuzeti veliku odgovornost copy / paste-anja rezultata i tablica u ovaj podforum! Naravno kad cu za to naci vremena!

U Next Gen diskusijama mozete lijepo diskutirati i komentirati sve one koje ne smijete na CRO-PS3 forumu, isto onako kako ste to i do sada cinili... MW2 Liga krece opet! 75395


Link za vise informacija te prijave i objasnjenja nalazi se ispod ove recenice!


LINK ZA VISE INFORMACIJA TE PRIJAVE I OBJASNJENJA KOJI SE NALAZI ISPOD OVE RECENICE IZNAD


DUUDE HVALA JOS JEDNOM! MW2 Liga krece opet! 968904
[Vrh] Go down
https://cro-gunners.forumcroatian.com
 
MW2 Liga krece opet!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO-PS3 Gunners :: Modern Warfare 2 liga-
Forum(o)Bir: